İZMİR PROFİL ÇİT

“BULUT TEL” İzmir Profil Çit Sistemleri

Çit ihtiyacı çok eskiye dayanır, sınır belirleme ve güvenlik gibi amaçlar için ilkel şartlarda uygulanırdı. Günümüzde ise teknolojik gelişmelerden de yararlanarak yenilenen tasarımları ile hızla kentleşmenin beraberinde getirdiği güvenlik tedbiri olarak karşımıza çıkmaktadır. Park, bahçe, halı saha, spor alanları, özel mülkler ve sitelerin güvenliğini sağlamak, güvenliğin yanında estetik sınır belirleme, caydırıcı tedbirler olarak farklı tasarımlar hazırlanarak ihtiyacın çeşidine göre profil çit imal edilmiştir. Ferforje, panel çit, boru direk, spor sahaları, tel çit, tel örme, jiletli tel, çim tel, dikenli tel gibi pek çok çeşidi ile ihtiyacın cinsine göre üretilmiştir.
Halı sahalarda daha yüksek ve darbelere mukavemetli montaj yapılırken, tel çitler; kurulması kolay, paslanmaz ve dayanıklıdır. Tel örme; örgü görünümlüdür, galvanizden yapılmıştır, çok tercih edilir. Çim tel; sarmaşık ve benzer türdeki bitkilerin sardırılarak dekoratif bir görünüm sergilemesi, bunun yanında yeşil alan eksikliğini kamufle etmek amaçlı tercih edilen ayrıca, içeriyi de göstermediğinden mesken sahiplerinin daha rahat olabilmeleri için de tercih edilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun profil çit sadece güvenlik için değil aynı zamanda dekoratif kamuflaj amacı ile de tercih edilmektedir. Spor tesislerinde en çok tercih edilen profil çit, diğer taraftan bahçe ve arazilerinde hayvan besleyen kişilerce de tercih edilmekte, kümes, köpek evi çevresi gibi de kullanılmaktadır. Ölçü vererek fiyat almak mümkün olacağı gibi hangi amaçla istediğiniz konusunda da yönlendirilirsiniz..

izmir tel örgü

Adres: İzmir / Merkez

Cep Tel: 0530 311 99 28

E-Mail: info@www.buluttell.com

Panel Çit

izmir Panel Çit

Tel Örgü

izmir tel örgü uygulamaları

Tel Çit

izmir tel çit uygulamaları

Dikenli Tel Çit

izmir dikenli tel çit uygulamaları
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama güneş enerjisi sistemleri