PROFİL ÇİT DİREK

“BULUT TEL” İzmir Profil Çit Direk Sistemleri

Yeni bir görünüme ve forma kavuşturulan binaların özellikleri ile birlikte; fiziki yapısı, donanımı ve aksesuarları da değişiklik göstermekte ve daha modern ve kullanışlı bir yapıya kavuşturulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de yeni nesil çit sistemleridir. Beton direk ve boru direkler ile uygulanarak oluşturulan bariyer sistemlerinin binalarda kullanımı yavaş yavaş miadını doldururken, modern görünümü, şık tasarımı ve daha dayanıklı yapısı ile panel çit direkleri, yeni nesil çit sistemlerinde yerini almaya başlamıştır.

Beton direklere göre daha ekonomik maliyetlere sahip olan profil çit direği modelleri; ucuz, aşınma ve darbelere karşı dayanıklı, dekoratif bir görünüm sergilemektedir. Dikenli tel ve jiletli tel uygulamaları için daha elverişli olan profil direkler, kolay uygulanabilir yapısı ile hem imalatçıların hem de müşterilerin ilgisini çekmekte, beğenilerini kazanmaktadır. Klasik ve alışagelmiş alışkanlıklardan kurtulmak, daha modern ve dinamik çizgilere kavuşmak isteyenler için isabetli bir tercih olan direkler, çeşitli renk seçeneklerine sahiptir.

izmir tel örgü

Adres: İzmir / Merkez

Cep Tel: 0530 311 99 28

E-Mail: info@www.buluttell.com

İzmir Panel Çit

izmir Panel Çit

İzmir Tel Örgü

izmir tel örgü uygulamaları

İzmir Tel Çit

izmir tel çit uygulamaları

İzmir Dikenli Tel Çit

izmir dikenli tel çit uygulamaları
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama güneş enerjisi sistemleri