BORU DİREK ÇİT İMALATLARI

“BULUT TEL” İzmir Boru Direk Çit Sistemleri

İzmir Boru Direkli Çit İmalatı çok amaçlı kullanım alanlarına sahip oldukları için en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir.
Yaşam alanlarınızı sizin için en güvenli yer haline getirmen için kullanılan boru direkli tel çit her türlü çit kullanımına uygun olarak kolay uygulama imkanına sahip olması ile birlikte hem kötü hava koşullarına dayanıklı hem de uzun ömürlü olması yönünden tercih edilir. Direklerin kalınlıkları önerilen takribi 1,5 cm ile 3 cm arasında oynamaktadır. Emniyetli, ekonomik, şık, uzun ömürlü olması ve yüksek malzeme kalitesine sahip olması hasebiyle öberdiğimiz uygulamalardandır.
Boru direkleri isteğe bağlı olarak kullanım alanına ve zevke göre polyester kaplama veya yağlı boya ile renklendirilerek müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Boru direkler müşterilerimizin istediği ve ihtiyaca göre istenildiği çlcüde kesilir ve boru direğe kavis ( bükülme ) özelliği verilir. Boru Direkli tel çitler çok çeşitli ebat ve ölçülere sahiptirler ve ihtiyaca göre çapı ve ebatları hazırlanılabilir.
Uygulama

Duvar üzeri uygulama.
Toprak zemin uygulaması
Kullanım Alanları

Çok geniş kullanım alanlarına sahiptir.
Boru direklerimiz isteğe bağlı olarak ; antipas , antipas + yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanacak müşteriye sunulur.
İstenilen ölçülere ; 30×30 , 42×42 , 45×45 , 48×48 , 60×60 , ve 76×76 ebatlarındadır.
Uzun ömürlü kötü hava koşullarına karşı dayanıklı yüksek malzeme kalitesine sahiptir.

izmir tel örgü

Adres: İzmir / Merkez

Cep Tel: 0530 311 99 28

E-Mail: info@www.buluttell.com

İzmir Panel Çit

izmir Panel Çit

İzmir Tel Örgü

izmir tel örgü uygulamaları

İzmir Tel Çit

izmir tel çit uygulamaları

İzmir Dikenli Tel Çit

izmir dikenli tel çit uygulamaları
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama güneş enerjisi sistemleri