BETON DİREK TEL ÇİT UYGULAMALARI

“BULUT TEL” Adana Beton Direkli Çit Uygulaması


Daha çok boş arsalar, hava alanları ve askeri sınırların çevre güvenliğinde kullanılan amacı, sahip olunan sınırları belirlerken etkili de bir çevre güvenliği de sağlamak olan beton direkli çitler, en çok tercih edilen tel bariyer sistemleridir. Daha önceden tel çit firmaları tarafından dökülen ve kullanıma hazır hale getirilen beton direklerin arasına tel germe prensibine dayalı olarak hizmet veren çit sistemleri, sınırsız kullanım alanına sahiptir. 3 metre aralıklar ile kazılan çukurlara hazır beton yardımı ile dikilen ve sabitlenen direklerin arasına örgü teli çekildikten sonra en üst sıraya da talepler doğrultusunda dikenli tel yada jiletli tel çekilerek tamamlanan çit uygulamaları, uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları sayesinde uygulandığı alanları uzun süre boyunca olumsuzluk ve ihlallere karşı koruma sağlayan bir yapıya kavuşturuluyor.

Beton direk firmaları içerisinde bu sektöre uzun yıllardır verdiği hizmet ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kendisine en üst sıralarda yer dinmeyi başarmış olan Bulut Tel Firması, müşteri memnuniyetini kendisine öncelikli misyon edinmiş ve yaptığı her işi yeni müşterilerin referansı görerek, aynı özen ve heyecanla sarılarak kusursuz çit uygulamalarına imza atmayı başarmıştır. Bu sayede oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız; beton direk fiyatları konusunda oldukça mütevazi bir görünüm sergilerken, kaliteden de asla ödün vermeden başarılı işlere imza atmayı bilmiş ve taahhüt ettiği zaman dilimi içerisinde teslimatı mutlaka gerçekleştirmiştir. Ucuz Beton Direk ve Ucuz Tel Çit uygulamaları değil, uzun ömürlü ve sorunsuz çit sistemlerini tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Bunun için bizimle irtibata geçin ve kaliteyi ucuza almanın keyfini yaşayın.

izmir tel örgü

Adres: İzmir / Merkez

Cep Tel: 0530 311 99 28

E-Mail: info@www.buluttell.com

İzmir Panel Çit

izmir Panel Çit

İzmir Tel Örgü

izmir tel örgü uygulamaları

İzmir Tel Çit

izmir tel çit uygulamaları

İzmir Dikenli Tel Çit

izmir dikenli tel çit uygulamaları
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama güneş enerjisi sistemleri