İZMİR BAHÇE TELİ İMALATI

“BULUT TEL” İzmir Bahçe Teli İmalatı

Bahçe telleri neredeyse bütün bahçelerde kullanılmaktadır. Kullanım amacına göre bahçelerin farklı yerlerinde kullanılmaktadır. Eğer bir bahçe kurmak isterseniz kesinlikle ihtiyacınız olacak şeylerin başında bahçe teli gelmektedir. Evlerin önüne veya tarlalara kurulan bahçelerin çevresinin korunması için etrafının çevrilmesi gerekmektedir. Bunun için en çok tercih edilen araç bahçe telleridir. Bahçe telleri sadece bahçelerde değil büyük seralarda ve meyve üretim tesisleri gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Özellikle ticari amaçlar için kuracağınız seralarınızda veya meyveliklerinizde maliyetinin ucuz olması ve kurulum kolaylığı sayesinde fazla vakit almamakta ve çabuk bir şekilde kurulmaktadır. Bahçe teli sadece bahçemizin etrafını çevirmek için değil daha birçok amaç için kullanılmaktadır.
Bahçelerimizde ki meyveliklerde üzüm ekimi yaptığımız yerlerde bu tellere ihtiyaç duymaktayız. Bu teller genellikle çit şeklinde kullanılmaktadır. Bu nedenle bu ürünü almak istediğimizde kalitesine, yapıldığı maddeye ve maliyetine dikkat etmemiz gerekmektedir. Bu ürünler plastik ve birçok metal çeşidinden yapılmaktadır. Metal olan türler plastik olanlara göre daha dayanıklıdır. Bahçe teli ile çevirmek istediğimiz alana bu sistemi kurmak için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu sistemlerden en çok tercih edileni boru direkli olanıdır. İkinci en çok tercih edileni ise beton direkli çitlerdir. Birinci yöntemin daha çok tercih edilme nedeni maliyetinin daha az olmasıdır. Buna rağmen beton direkli sistemler de uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilmektedir.

izmir tel örgü

Adres: İzmir / Merkez

Cep Tel: 0530 311 99 28

E-Mail: info@www.buluttell.com

Panel Çit

izmir Panel Çit

Tel Örgü

izmir tel örgü uygulamaları

Tel Çit

izmir tel çit uygulamaları

Dikenli Tel Çit

izmir dikenli tel çit uygulamaları
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama adana web tasarım adana rent a car adana oto kiralama güneş enerjisi sistemleri